Garden 69

Garden 69 Zeytinburnu, çağımızın teknolojik altyapısına en uygun şekilde tasarlanmış daireleri ve sosyal hayatınızı renklendirecek imkanları ile size eşsiz bir dünya sunacak. Radye temel, fore kazıklar ve tünel kalıp inşaat tekniği sayesinde Garden 69 Zeytinburnu’da güvende ve huzurlu hissederken; mükemmel ısı ve ses yalıtımı sayesinde ise, konforu her an yaşayacaksınız. Denize çok yakın konumu ve kolay ulaşımının yanı sıra sahip olduğu sosyal donatılar ile dikkatleri üzerine toplayan ICoastalCity, size zarif ve tarz sahibi bir yaşam sunacak.

Toplam 2 blok ve 300 konuttan oluşan bu çok özel projenin tam kalbinde 10 ticari birimden oluşan “Garden 69 Zeytinburnu” tüm beklentilerinizi karşılamak ve hayatınıza renk katmak için sizlerle buluşmayı bekliyor. Garden 69 Zeytinburnu ana Caddesi, sizlere şehrin kalbinde lüks ve konforun eşsiz buluşmasını farklı bir konsept ile sunmayı vaat ediyor.

Zengin peyzaj mimarisi ile gözünüze hitap etmenin yanı sıra birbirinden seçkin mağazalara rahatlıkla ulaşabileceğiniz butik alışveriş keyfini sizlere doyasıya yaşatacak Garden 69 Zeytinburnu, her zevke, her damağa hitap eden lezzet noktalarıyla da Ulusal ve uluslararası markaların buluştuğu Zeytinburnu ana caddesi, seçkin mağazaları, restaurant ve cafelerden oluşan yeme içme alanı İstanbul’un en prestijli, en çekici yaşam merkezi olacak.

 

Yorum Ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın