Fly Garden

Fly Garden Residence, İstanbul’da yatırım için lüks konutların yapılmaya başlandığı ve hızlı bir değişimin yaşandığı Esenyurt bölgesinde bulunuyor. TEM, E-5 ve Atatürk Havaalanı’na yakınlığının oluşturduğu ulaşım kolaylığı ile kaçırılmayacak bir yatırım fırsatı sunuyor. Fly Garden Residence aynı zamanda yaşamak için de seçkin bir ortam… Şehrin gelişen bölgesinde prestijli bir hayat sizi bekliyor.

Fly Garden Residence, ana caddelerin ve bağlantı yollarının tam ortasında, metrobüs gibi toplu taşıma olanaklarına yakın, şehrin merkezine erişimin, kolay olduğu bölgede yer alıyor.

Size yaz kış güneşlenme imkanı sunan, yeşillikler içinde bir bahçeye açılan, özel tavan tasarımıyla güneşten maksimum faydalanmanızı sağlayan yüzme havuzu.

Günün yorgunluğunu atacağınız sauna ve buhar odaları. Formda kalmak, sağlıklı yaşamak, kendinize iyi bakmak için en yeni teknoloji, en rahat ortam ve uzman eğitmenlerle fitness…

Hepsi Fly Garden Residence’de sizi bekliyor.

Fly Garden’de daireler tamamen yaşam biçimlerinizi yansıtır.

Rezidans konforunu farklı daire seçenekleriyle yaşamanızı sağlayacak olan Fly Garden,

Sizi seçtiğiniz dairede güven, huzur, rahatlık ve konforu bir arada yaşamanızı sağlayacak olan,

Açık havada yürürken mağazalara göz gezdirmek, günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak, dilediğiniz gibi alışveriş yapmak için Fly Garden’dan geçin…

Toplamda 9.775 m² alan üzerinde;

21 katlı (19 normal kat + kapalı otopark katı + kapalı yüzme havuz katı),

2 Blok ve 295 adet konuttan oluşmaktadır.

1+1, 2+1, 3+1 olarak farklı daire tipleri tasarlanmıştır.

6.000 m² kapalı otopark, yeşil alan, sosyal donatı ve spor alanı olarak sunulmuştur.

 

Yorum Ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın